+90 (542) 730 18 10 umutpamuk59@gmail.com

İlk kripto param EXEN

İlk kripto param EXEN

Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce rast gele r10 forum sayfası üzerinde görmüş olduğum bir konu üzerinde bitexen.com sitesine üye oldum. Şu sıralar popüler olan ve benimde hep aklımı kurcalayan kripto paralarla hakkında hep bir şüpheciydim. Fakat siteyi biraz araştırdıktan sonra türk bir girişim olduğunu hatta EXEN inde türk kripto parası olduğunu öğrendim. Sayfaya üye olurken bir arkadaşın referans linki ile üye olmuştum ve sonrasında bende kimlik doğrulaması ve ikamet doğrulaması istedi bunlarıda doğrulattıktan sonra ilk kripto parama yani EXEN e sahip oldum. Suanda 10 EXEN kripto param var ve sahip olduğum gün 25tl yaparken 3 günün sonunda 50tl ye fırladı😃 tabi yarın ne olur bilinmez. Ama bu kripto paralarda bir gelecek olduğunu doğru. Sende bu yazıyor okuyor ve bir kripto param bile yok ulan diyorsan olması için bir fırsat sende benim referans linkim ile üye ol ve seninde bir kripto paran olsun.

Kayıt Referans Linki : https://www.bitexen.com/?ref=91034393

Nedir bu BİTEXEN ve EXEN diyorsan?
BİTEXEN, kripto para alım/satım işlemi için İstanbul Teknik Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi Mühendisleri tarafından oluşturulan bir kripto para borsasıdır.Proje tamamı ile Türk Mühendisler tarafından oluşturulmuştur.
EXEN Coin NedirEXEN Coin, Bitexen tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir